Шуляк Володимир Миколайович

Разом з учнями  розробили ефективну систему трудового виховання учнів під назвою“Створення і втілення в життя власних проектів виробів”. Працюємо вже близько шести років, побачили  її переваги  і всім вона  сподобалась, бо має матеріальні і моральні стимули для підвищення продуктивності праці  учнів.

Я прагну до того, щоб творчий пошук був характерний для будь-якого уроку праці, щоб на кожному з них учні зустрічалися із завданнями, в рішенні яких ними треба виявити технічну кмітливість, підприємливість, винахідливість, використати теоретичні знання. Моя мета   створити на уроці таку ситуацію, коли підліток відчував би себе дослідником, відкривачем.  Це почуття народжує і зміцнює інтерес до трудового навчання і власної  праці.

Творчість по законах краси -  ось чому ще я стараюся вчити своїх вихованців, прагну виховати у них естетичний смак, привчити до красивої, що радує око роботі. Повинен відмітити, що у більшості школярів прагнення  зробити річ привабливою  виявляється рано.

Читати досвід роботи