Школа розташована по вулиці Євлашівська, 63, телефон 2-37-37

Історична довідка про школу

Зараз на посаді директора школи працює Мисник Ольга Миколаївна,.

Нині в школі навчається та виховується понад 159 учнів та працює одна група продовженого дня.
   У школі працюють висококваліфіковані педагогічні кадри: - 6 учителів, що мають вищу кваліфікаційну категорію, серед яких три відмінники освіти України та три вчителя-методиста; - 6 учителів першої кваліфікаційної категорії; - 5 учителів другої кваліфікаційної категорії; - 4 молодих спеціалісти.

року в рік учні школи займають призові місця на міських предметних олімпіадах з математики, географії, біології, трудового навчання, технічного моделювання, радіоелектроніки та приймають участь в обласних предметних олімпіадах.
   Різноманітно і цікаво ведеться робота, спрямована на виховання високих моральних, естетичних, духовних, загальнолюдських цінностей, розвитку творчої ініціативи у школярів.